ELITE MANNEN / BELOFTEN

Start 13.00 uur. Afstand 81 km = 18 ronden

Het startschot wordt gelost door Rinus Ansems, oud wielrenner uit Chaam (de Beul).

De leidersprijs is geschonken door Tandartsenpraktijk Jansen Chaam en autobedrijf Wolters, Florijnstraat Chaam

rugnr Naam woonplaats
1 Pascal Aandewiel Amsterdam
2 Lieven Anthonise Dordrecht
3 Koen van Baardewijk ROOSENDAAL
4 Robbie van Bakel DEURNE
5 Gerco van de Beek OLDEBROEK
6 Daan van den Berg Veenendaal
7 Daan Besteman Groningen
8 Willem Bok MAREN-KESSEL
9 Ramon van Bokhoven TILBURG
10 Patrick Bos Deventer
11 David Boucher Belgiƫ
12 Stephan Bouman WOUDENBERG
13 Floris van den Broek CHAAM
14 Jasper Bugter Elden
15 David Dekker HEDEL
16 Bart Dielissen BREDA
17 Carlo van Doorn HINTHAM
18 Jeffrey Doornbusch BREDA
19 David van Eerd BREDA
20 Ferdi Frijters BERKEL-ENSCHOT
21 Vince Geijs GOES
22 Robbie Gevers SCHIJNDEL
23 Arne van Gils BAARLE NASSAU
24 Stan Gosink Coevorden
25 Jan-Willem Groeneveld Rotterdam
26 Tim Groot BOVENKARSPEL
27 Max Haaksman ZEIST
28 Lorenzo Harbers Nijverdal
29 Pieter Homan UITHOORN
30 Ruben Hoogland ROTTERDAM
31 Eddy van IJzendoorn TIEL
32 Pieter Israel KRUININGEN
33 Tom Jansen Steenbergen
34 Jan-Willem Kamphof Eindhoven
35 Tim Kerkhof NISTELRODE
36 Bob Kerkhofs WOUW
37 Xavier Ketelaars Sint Willebrord
38 Koen van de Klundert WOENSDRECHT
39 Pim van de Klundert WOENSDRECHT
40 Daaf Koemans TERHEYDEN
41 Dion Koot STEGGERDA
42 Aron Kremer Pernis
43 Thijs de Lange Utrecht
44 Bart Lemmen Utrecht
45 Luuk Loohuis HAAKSBERGEN
46 Jordi van Loon LAGE ZWALUWE
47 Robin Lowik VRIEZENVEEN
48 Irjan Luttenberg Utrecht
49 Jaap van der Meij KATWIJK
50 Jasper van Mierle NIJMEGEN
51 Sam Muskens TILBURG
52 Bas Nieuwkoop ROOSENDAAL
53 Olaf Oussoren AMERONGEN
54 Lars van der Poel Hoogerheide
55 Afmelding
56 Michael-Angelo Romana TILBURG
57 Eljakim van der Sande OSSENZIJL
58 Marco van Schijndel Sint-Oedenrode
59 Bas Sitters ZEGGE
60 Roland van der Sloot ‘s-Hertogenbosch
61 Patrick Stam UITGEEST
62 Jordi Steenbakkers BOXTEL
63 Michel Stroosnijder HANSWEERT
64 Gustav Swagemakers Anna Jacobapolder
65 Jordi Timmermans LANGEWEG
66 Timo Verbeek ZOETERMEER
67 Erik Verboven Cuijk
68 Corne Verhoeks ZUILICHEM
69 Martijn Versteege Hengelo Gld
70 Ramon Vleugel Goes
71 Frenky van der Vorst Halsteren
72 Francis Vos BEST
73 Yannick Vrielink ZUTPHEN
74 Jorrit Walgien Amersfoort
75 Pieter-Paul de Weerd ‘t Harde
76 Robin Wennekes DODEWAARD
77 Oscar van Wijk WORMER
78 Joost van Wijngaarden NIJMEGEN
79 Peter de Winter WOLPHAARTSDIJK
80 Nils Wolffenbuttel NIGTEVECHT
81 Stefan Wolffenbuttel NIGTEVECHT
82 Erik v.d. Worp GRONINGEN
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100