ELITE MANNEN / BELOFTEN

Start 10.45 uur, afstand 80 km = 18 ronden
Het startschot wordt gelost door Dhr Theo Gorissen, consul KNWU district ZW
De leidersprijs is geschonken door bouwbedrijf van der Westerlaken Chaam
Rugnr Naam Woonplaats
1 Jeffrey van Agtmaal HUIJBERGEN
2 Lieven Anthonise Dordrecht
3 Robbie van Bakel DEURNE
4 Rowan Bergmans MAREN-KESSEL
5 Tim Bierkens STAMPERSGAT
6 Thomas van Bommel Rotterdam
7 Bouwe Boonstra ROTTERDAM
8 Stephan Bouman WOUDENBERG
9 Didier Boumans DEN HAAG
10 Marc Bouwmeester loenen
11 Floris van den Broek CHAAM
12 Jasper Bugter Elden
13 Patrick Coster HASSELT
14 Hans Dekkers IJZENDIJKE
15 Koen van Dijke BAARLE NASSAU
16 Jeffrey Doornbusch BREDA
17 David van Eerd BREDA
18 Sam Errens BORN
19 Max Grave Haren
20 Jan-Willem Groeneveld Rotterdam
21 Roy Guequierre Tholen
22 Max Haaksman ZEIST
23 Kevin Haest RIJSBERGEN
24 Sjors Handgraaf LEIDEN
25 Lorenzo Harbers Nijverdal
26 Gijs Hendriks Breda
27 Ruben Hoogland ROTTERDAM
28 Jesse Huijbregts Roosendaal
29 Jentje Huntink Drempt
30 Pieter Israel KRUININGEN
31 Edward Jansen ZOETERMEER
32 Tom Jansen Steenbergen
33 Marc Janssen EDE
34 Jan-Willem Kamphof Eindhoven
35 Bob Kerkhofs WOUW
36 Miguel Ketelaars Sint Willebrord
37 Xavier Ketelaars Sint Willebrord
38 Koen van de Klundert WOENSDRECHT
39 Pim van de Klundert WOENSDRECHT
40 Daaf Koemans TERHEYDEN
41 Jos Koop Eindhoven
42 Kevin Kooyman ZEVENHUIZEN ZH
43 Bram de Kort DONGEN
44 Wilbert van het Loo Oosterhuizen
45 Jordi van Loon LAGE ZWALUWE
46 Nick van der Meer HONSELERSDIJK
47 Daan Meijers Dongen
48 Mart Muskens HEESBEEN
49 Rik Nederlof BREDA
50 Bas Nieuwkoop ROOSENDAAL
51 Rick Nobel Foudgum
52 Lars van der Poel Hoogerheide
53 Wouter Ruchtie Utrecht
54 Bryan van Rutten Breda
55 Bart Sitters ZEGGE
56 Bas Sitters ZEGGE
57 Patrick Stam UITGEEST
58 Nick Stöpler WOERDEN
59 Jordi Talen SPIJKENISSE
60 Geert Verheijen RIJSBERGEN
61 Pieter Verhoeven Groningen
62 Martijn Versteege Hengelo Gld
63 Maarten Vierhout Nunspeet
64 Gino Luca Vierhouten HULSHORST
65 Ramon Vleugel Goes
66 Jorrit Walgien Amersfoort
67 Pieter-Paul de Weerd ’t Harde
68 Robin Wennekes Arnhem
69 Oscar van Wijk WORMER
70 Julien van Winden Breda
71 Nils Wolffenbuttel NIGTEVECHT
72 Sebastiaan ten Zeldam HAARLEM
73 Cris Zwanenburg ALPHEN A/D RIJN
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100