ELITE MANNEN / BELOFTEN

Start 13.00 uur. Afstand 80 km = 18 ronden
Het startschot wordt gelost door Dhr Ad Koijen, directeur A.S. Koijen & Partners, Breda en Chaam
De leidersprijs is geschonken door Tandartsenpraktijk Jansen Chaam
rugnr Naam woonplaats
1 Pascal Aandewiel Amsterdam
2 Jan van Aert Essen
3 Koen van Baardewijk ROOSENDAAL
4 Kelvin Bakx BERGEN OP ZOOM
5 Rowan Bergmans MAREN-KESSEL
6 Patrick Bos AMSTELVEEN
7 Stephan Bouman WOUDENBERG
8 Janno de Bruijn RIJSBERGEN
9 Chris van Brussel Veldhoven
10 Luuc Bugter ARNHEM
11 Dennis Buijs BENTHUIZEN
12 Kevin Coster HASSELT
13 Nahom Desale Amstelveen
14 Koen van Dijke BAARLE NASSAU
15 Jeffrey Doornbusch BREDA
16 David van Eerd BREDA
17 Wouter Engelmann APELDOORN
18 Ferdi Frijters BERKEL-ENSCHOT
19 Danos Gerritsen HOOGERHEIDE
20 Ocko Geserick HILVERSUM
21 Robbie Gevers SCHIJNDEL
22 Ike Groen TUITJENHORN
23 Jan-Willem Groeneveld Rotterdam
24 Tim Groot BOVENKARSPEL
25 Lorenzo Harbers Nijverdal
26 Youp Havermans Rotterdam
27 Hugo Heijnen BOXMEER
28 Pieter Homan UITHOORN
29 Ruben Hoogland ROTTERDAM
30 Pieter Israel KRUININGEN
31 Jan-Willem Kamphof Eindhoven
32 Jasper Kiburg AUSTERLITZ
33 Isaac de Kleijn Herveld
34 Aldo Klomp ‘s-Gravendeel
35 Koen van de Klundert WOENSDRECHT
36 Pim van de Klundert WOENSDRECHT
37 Daaf Koemans TERHEYDEN
38 Erik Kramer HARDINXVELD GIESSEND
39 Patrick Kramer HARDINXVELD GIESSEND
40 Remko Kramer Nijmegen
41 Rody Kroon LAGE ZWALUWE
42 Jasper de Laat MOERGESTEL
43 Thijs de Lange Utrecht
44 Jordi van Loon LAGE ZWALUWE
45 Joey van Manen VEENENDAAL
46 Tom van der Meer BADHOEVEDORP
47 Jaap van der Meij KATWIJK
48 Rodrigo Memdieta
49 Tayfun Memis Rotterdam
50 Bas Nieuwkoop ROOSENDAAL
51 Pieter van Oirschot BEST
52 Olaf Oussoren AMERONGEN
53 Alexander Picard CHAAM
54 Lars van der Poel Hoogerheide
55 Eloy Raas HENDRIKSKINDEREN
56 Alex van Ruijven POELDIJK
57 Tim Scholten Denekamp
58 John Schouten Harderwijk
59 Tristan Sint Nicolaas DORDRECHT
60 Florian Smits AMSTERDAM
61 Patrick Stam UITGEEST
62 Michael van Steen ALPHEN
63 Michel Stroosnijder HANSWEERT
64 Nick Stöpler WOERDEN
65 Gustav Swagemakers Anna Jacobapolder
66 Mike Terpstra Krommenie
67 Yohanna Tesfay Lent
68 Timo Verbeek ZOETERMEER
69 Douwe Verberne LIEROP
70 Niels Verdijck Ranst
71 Martijn Versteege Hengelo Gld
72 Koen Vincenten Bavel
73 Rob Vincenten BAVEL
74 Jelle Vlasman Alphen aan den Rijn
75 Ramon Vleugel Goes
76 Jan de Voogd ‘S-GRAVENPOLDER
77 Pieter-Paul de Weerd ‘t Harde
78 Robin Wennekes DODEWAARD
79 Jeroen Wesselius VOORBURG
80 Oscar van Wijk WORMER
81 Melvin Wildeboer Schut PAPENDRECHT
82 Peter de Winter WOLPHAARTSDIJK
83 Niels Wubben DORST