OPEN CHAAMS KAMPIOENSCHAP (FUNKLASSE)

inschrijven via info@8vanchaam.nl

start 13.00 uur, afstand 27 km = 6 ronden.
Er zijn drie uitslagen: 1-2-3 Open Chaams Kampioenschap, 1-2-3 Chaamse deelnemers en 1-2-3 dames.
Het startschot wordt gelost door Dhr Ad Kusters, directeur dorpsbrouwerij De Pimpelmeesch Chaam
nr Naam Woonplaats
1 Ludo van Beckhoven Chaam
2 Ad Bernaerts Baarle-Nassau
3 Marino de Block Chaam
4 Mike Boekelmans Tilburg
5 Stefan de Boer Breda
6 Rick Boeren Etten-Leur
7 Patrick van den Bos Tilburg
8 Marc Bossers Loosbroek
9 René van den Broek Chaam
10 Peter van den Buijs Alphen NB
11 Rudy Buzeijn Schoondijke
12 Dariush Cyrroes Goirle
13 Jip Damen Rijen
14 Ton Damen Alphen NB
15 Tommy Damen Breda
16 Jan-Julius van Dijke Bergen op Zoom
17 Merijn van Dongen Chaam
18 Niels Donkers Chaam
19 Joost van Eil Chaam
20 Louis van Eil Chaam
21 Johan Frijters Chaam
22 Robin van Gerven Chaam
23 Toine Govers Chaam
24 Guido van der Gracht Chaam
25 Marcel de Haan Naaldwijk
26 Mark Haarselhorst Ulvenhout
27 Johan van Hagen Wateringen
28 Luc Heestermans Utrecht
29 Martijn Hendriks Baarle-Nassau
30 Johan Hendrikx Chaam
31 Joep Hermans Chaam
32 Frank Hollaar Kwintsheul
33 Jarno de Jong Chaam
34 Teun de Jong Baarle-Nassau
35 Jos de Jong Baarle-Nassau
36 Bram Knapen Alphen NB
37 Ferry Kock Gilze
38 Guido Lamet Galder
39 Wim van der Lede Scherpenzeel
40 Nard Louws Gilze
41 Ronald Meijer Utrecht
42 Christ Michielsen Chaam
43 Bas van der Mierden Gilze
44 Robert van der Nap Breda
45 Maarten Oprins Gilze
46 Joel Patty Terheijen
47 Johan Pelkmans Alphen NB
48 Gerben van Raak Chaam
49 Thijs Roelen Brussel (B)
50 Ward Rombouts Meer (B)
51 Rob Rowaan Made
52 Jeroen Ruijten Oud Gastel
53 Jan van de Sande Haaren
54 Johan Schuit Ettem-Leur
55 Stefano Secci Tilburg
56 Jack Snepvangers Chaam
57 Kees-Jan Stoffelen Chaam
58 Pieter Terpstra Gilze
59 Frank van Tetering Wagenberg
60 Gerard van Tetering Terheijden
61 Cedric Tobie Haaren
62 Luke Verhees Chaam
63 Bram Verhees Breda
64 Kees Verheijen Chaam
65 Edwin Verhoeven Etten-Leur
66 Jan Verkooijen Oost3erhout NB
67 Luuk Verkooijen Breda
68 Frederiek Vermeulen Etten-Leur
69 Arno Verstegen Dongen
70 Wim de Vos Oosterhout NB
71 Frits van der Westerlaken Chaam
72 Kris Wijnants Merksplas (B)
73 Jurgen Wildhagen Chaam
74 Edwin Wirken Gilze
75 Daniël Wouters Gilze
76 Werner van Zimmeren Oud Gastel
77 Rocky van Zundert Teteringen
78 John Zwinkels Maasland
79 Gerard Verbiest Chaam
80 Koen Rombouts Rijen
81 Michel Dekkers Gilze
82 Robbert de Bruijn Tilburg
83 Siep Verhees Chaam
84 Menno Zoontjens Riel
85 Joost Dekkers Breda
86 Anton van Alphen Chaam
87 Rene van den Broek Chaam
88 Wim Verstraeten Teteringen
89 Martin van Kempen Den Hout
90 Johan Heestermans
91 Erik van der Velden Galder
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101 Marijna Kas Etten-Leur
102 Svajūnė Kyburyte-De Bruijn Meer (B)
103 annelies Marijnissen Chaam
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129