OPEN CHAAMS KAMPIOENSCHAP (FUNKLASSE)

start 15,15 uur, afstand 27 km = 6 ronden.
Het startschot wordt gelost door Lamme Frans
Er zijn twee uitslagen: 1-2-3 Open Chaams Kampioenschap en 1-2-3 Chaamse deelnemers
nr Voorletter tussen- Achternaam Woonplaats
voegsels
1 Henk van Beckhoven Chaam
2 Jeroen van Beijsterveldt Gilze
3 Ad Bernaerts Baarle-Nassau
4 Hans de Bie Chaam
5 Jean-Paul van den Bliek Ulvenhout
6 Marino de Block Chaam
7 Patrick van den Bos Tilburg
8 Vincent Bouwens Roosendaal
9 Bas van Boxel Gilze
10 Kees van Boxtel Chaam
11 Marco Brinkers Chaam
12 René van den Broek Chaam
13 René van den Broek Chaam
14 Davy Broos Made
15 Lucien Brouwers Gilze
16 Johan de Bruijn Rijsbergen
17 Peter van den Buijs Alphen NB
18 BWF BWF Prinsenbeek
19 Jurgen Cornelissen Gilze
20 Maarten Cornelissen Gilze
21 Bas Cornelissen Gilze
22 Bart Cornelissen Breda
23 BWF BWF Alphen NB
24 Jip Damen Rijen
25 Rob Daniëls Etten-Leur
26 Bas Dirven Raamsdonksveer
27 Serge Doesburg Hank
28 Joris van Dongen Gilze
29 Niels Donkers Chaam
30 Ad Doorakkers Gilze
31 Jan-Jaap van Dorst Gilze
32 Alexander van den Eeden Chaam
33 David van Eersel Breda
34 Joost van Eil Chaam
35 Louis van Eil Chaam
36 Hans van Eil Chaam
37 Sjors van den Enden s-Gravenzande
38 Bram de Feijter Breda
39 Peter Feskens Zundert
40 Johan Frijters Chaam
41 BWF van BWF Rijsbergen
42 Richard Geerts Gilze
43 Christiaan Geerts Hoogstraten (B)
44 Ricardo Geerts Ulicoten
45 Marc Geppaard Chaam
46 Gerard Gerrits Gilze
47 Marcel Gerrits Gilze
48 Richard van Gerven Chaam
49 Robin van Gerven Chaam
50 Maartje van Gestel Chaam
51 Sjef Graafmans Dongen
52 Mark Haarselhorst Ulvenhout
53 Johan Heestermans Ulvenhout
54 Jeroen Hendrix Chaam
55 Gerbert van Hoek Chaam
56 Hans van Hoek Gilze
57 Ruud van Hoek Gilze
58 Albert van Honk Ulvenhout
59 Peter Hoppenbrouwers Meerle B
60 Paul Janssens Rijen
61 BWF de BWF Tilburg
62 Jarno de Jong Chaam
63 Michel de Jong Etten-Leur
64 Anne de Jong Tilburg
65 Serge van Kalmthout Chaam
66 Paul Klaassen Chaam
67 Bart Kokx Breda
68 Robert Krijnen Chaam
69 Mark Laarhoven Gilze
70 Paul Laarhoven Gilze
71 Frank Langen Teteringen
72 Floris Langen Teteringen
73 BWF de BWF Breda
74 Richard van Loon Galder
75 Nard Louws Gilze
76 Joris Lunsink Amstelveen
77 Niels Meeuwesen Chaam
78 Tom Michielsen
79 Nick Michielsen Tilburg
80 Edward Nederend Chaam
81 Mark van de Nouweland Rijen
82 Allart Nugteren Chaam
83 Luke Oomen Alphen NB
84 BWF BWF Dongen
85 Patrick Peeters Baarle-Nassau
86 Mark Peeters Ulvenhout
87 Johan Pelkmans Alphen NB
88 Jean-Paul Picard Chaam
89 John van Poppel Tilburg
90 Roel van Puijenbroek Gilze
91 Gerben van Raak Chaam
92 Jos Rens Chaam
93 Richard van Riel Chaam
94 Peter van Rijn Gilze
95 Ronald van Rijsbergen Galder
96 Tonnie van Rijswijk Baarle-Herog (B)
97 Ward Rombouts Meer (B)
98 Johan Schuit Etten-Leur
99 Marco de Smit Breda
100 Roel Stovers Tilburg
101 Ronnie van Tetering Terheijden
102 Dolf van Tilburg Chaam
103 Rob van Tilburg Alphen NB
104 Nicky Verdaasdonk Chaam
105 Joey Verhees Chaam
106 Luke Verhees Chaam
107 Kees Verheijen Chaam
108 Edwin Verhoeven Etten-Leur
109 Edwin Vermaas Ridderkerk
110 Ed Vermeeren Galder
111 Hans Vermeulem Breda
112 Pim Vermeulen Gilze
113 BWF BWF Etten-Leur
114 Hans Vermunt Chaam
115 Anco Verstegen Dongen
116 Wouter Verwaal Etten-Leur
117 BWF BWF Breda
118 Wim de Vos Oosterhout NB
119 Frits van der Westerlaken Chaam
120 Jürgen Wildhagen Chaam
121 Edwin Wirken Gilze
122 Alexander Wirken Gilze
123 Rocky van Zundert Teteringen