AMATEURS / SPORTKLASSE

 

 

Start 11.15 uur, afstand 59 km = 13 ronden.
Het startschot wordt gelost door Dhr Jurgen Wildhagen, bestuurslid comité en commissielid sponsoring Acht van Chaam

Leidersprijs horloge van Uurwerkreparatie Jan Koremans Chaam

rugnr Naam woonplaats
1 Pim Achterkamp Rotterdam
2 Lars Adriaansen STEENBERGEN
3 Cornelis Bakker DIRKSLAND
4 Jaco van Beusichem HOEK VAN HOLLAND
5 Thijs van der Bijl LENT
6 Daniël Bijlenga Arnhem
7 Sander Boerkamp AMSTERDAM
8 Menno Boogaard UTRECHT
9 Janno de Bruijn Delft
10 Elwin Buskop MIDDELHARNIS
11 Ruud Coers Grootebroek
12 Martijn Colsen PRINSENBEEK
13 afmelding
14 Robert van Dalen Giessen
15 Ben Damen Drunen
16 Kelvin Dekker Maastricht
17 Emiel van Dijk HELLEVOETSLUIS
18 Matthias Dijkstra GRONINGEN
19 Bram Dissel Tilburg
20 Patrick Donker AMMERZODEN
21 Hendrik Dorgelo ZWOLLE
22 Jeroen Duyn HOOGWOUD
23 Jonathan Espigares RIDDERKERK
24 Paul van Ewijk IJMUIDEN
25 Rein Falke Amsterdam
26 Frido Frencken HOOGLAND
27 Adrie Frijters WAGENINGEN
28 Arie van’t Geloof DIRKSLAND
29 Ruud Goorden Roosendaal
30 Guus de Graauw Etten Leur
31 Jelmer Groen DRONTEN
32 Toine Groot HEM
33 Martijn de Groot Gorinchem
34 Andre Grootveld ZOETERMEER
35 Christiaan Grootveld heenvliet
36 Gerard van Haaften Dirksland
37 Menno van Hees Utrecht
38 Douwe van der Hoeven Hoogvliet
39 Patrick Houthooft HELMOND
40 Krijn Huijzer Krimpen aan den IJssel
41 Ivo Huisman Hoogkarspel
42 Spike Huisman amsterdam
43 Peter Jansen Wageningen
44 Henk de Jong Nieuwveen
45 Jorrit Jongbloed VLIJMEN
46 Levi Kerkhof EDE
47 Allard Klijnstra OLDEHOLTPADE
48 Gerard Kooistra HENDRIK-IDO-AMBACHT
49 Martijn Korstanje UTRECHT
50 Edwin Krijgh Dieren
51 Steven Kroesbergen Ede
52 Marco Kuijvenhoven ´s-Gravenzande
53 Stefan Laurijssen Oud Gastel
54 Dirk van Leuken Best
55 Ronald Ligtenberg Haarlem
56 Jeroen Luijks Nijmegen
57 Remon de Man ‘S-GRAVENDEEL
58 Edgar van Meer NISPEN
59 Mats Mellema Groningen
60 Roeland Mennink UTRECHT
61 Max Mesman Den Haag
62 Kristian Michiels VIERLINGSBEEK
63 Ruben Mijnsbergen ROTTERDAM
64 Gijs Nederlof KAMERIK
65 Rik Nederlof BREDA
66 Jasper Nijkamp Zwolle
67 Dieuwe de la Parra Gouda
68 Johan Peemen RIJSBERGEN
69 Germon Peeters TILBURG
70 Pim Poortinga KAMPEN
71 Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Utrecht
72 Robin de Pruyssenaere de la Woestijne LEUSDEN
73 kees Raats NISPEN
74 Tony Reijtenbagh ZUIDLAND
75 Patrick Reinders Enschede
76 Jeroen Repko JULIANADORP
77 Albert van Riessen ROTTERDAM
78 Erwin Rijnders NIEUWEGEIN
79 Henny Roelen CHAAM
80 Mitchell van Roijen BEVERWIJK
81 Koen Romeijns GERAARDSBERGEN
82 Nick Sesink BERGEIJK
83 Cees Snoek VOLENDAM
84 Matthijs Spies WAGENINGEN
85 Patrick Stengs BEVERWIJK
86 Dave Susan IJsselstein
87 Daan Switters UTRECHT
88 Glenn Thomas WOERDEN
89 Jochem Uithoven ANDEL
90 Ossip van de Vegte UTRECHT
91 Sil van de Ven TILBURG
92 Jurgen Verbocht ROOSENDAAL
93 Kevin Verdam Achterveld
94 Ruben Versloot Utrecht
95 Gerben Verstraten ROOSENDAAL
96 Koen Vincenten Bavel
97 Johan Vos BRUCHEM
98 Danny Vrolijk SCHIPLUIDEN
99 Roger van de Waarden TILBURG
100 Dennis ter Wal WATERGANG
101 Robert Warmer Utrecht
102 John Warmolts BAARN
103 Jannes van Weele Utrecht
104 afmelding
105 Luuk van Wingerden PUTTERSHOEK
106 Nick Zuidema Delfzijl
107
108
109