AMATEURS / SPORTKLASSE

Start maandag 30 juli 2018 19.00 uur afstand 11 ronden = 60 km
Het startschot wordt gelost door Dhr Stan La Haye, voorzitter comité Acht van Chaam
De leidersprijs is een horloge van Koremans Horloge- en klokkenmaker Chaam
rugnr Naam woonplaats
1 Lars Adriaansen STEENBERGEN
2 Martijn Alberts BREDA
3 Cornelis Bakker DIRKSLAND
4 Thomas Bakker Beesd
5 Coen Beckers WOUDENBERG
6 Bas Boenders Utrecht
7 Sander Boerkamp AMSTERDAM
8 Menno Boogaard UTRECHT
9 Martijn Broekman Tricht
10 Pieter Broeren Utrecht
11 Tim Broers Tilburg
12 Carlo Cesar APELDOORN
13 Robert van Dalen Giessen
14 Bart Davelaar BARNEVELD
15 Dennis De Vaal Geldermalsen
16 Youri Deelen Schoonhoven
17 Kelvin Dekker Hedel
18 Nick van Diest Alphen a/d Rijn
19 Bram Dissel Tilburg
20 Gert-Jan Elsenaar Amsterdam
21 Jasper Van der Eng OUD GASTEL
22 Jonathan Espigares RIDDERKERK
23 Teun Forschelen Tilburg
24 Adrie Frijters WAGENINGEN
25 Guus de Graauw Etten Leur
26 Chiel van Griethuysen UTRECHT
27 Gert van der Grijn AMEIDE
28 Jelmer Groen DRONTEN
29 Martijn de Groot Gorinchem
30 Andre Grootveld ZOETERMEER
31 Gerard van Haaften Dirksland
32 Martijn van der Ham Den Haag
33 Martijn Harteloh Dordrecht
34 Menno van Hees De Bilt
35 Jasper Hupkes UTRECHT
36 Ton Ippel BARENDRECHT
37 Jeroen Klein Utrecht
38 Ronald Kolkman Meteren
39 Arjan Kooij NUMANSDORP
40 Dave Kortekaas ROTTERDAM
41 Gerben Kroon wijk en aalburg
42 Mike Kruijthof DORDRECHT
43 Marco Kuijvenhoven ´s-Gravenzande
44 afmelding Kuikstra HEENVLIET
45 Andy van Loon OUD GASTEL
46 Nol van Loon Breda
47 Patrick van Luijk Wouwse Plantage
48 Jeroen Martens Rotterdam
49 Bram Mens Wateringen
50 Nick Moerland Rotterdam
51 Dirk Monster NUMANSDORP
52 Dibran Mulder BARNEVELD
53 Dimitri Mulder BERGEN OP ZOOM
54 Martijn Nagtegaal VEENENDAAL
55 Erik Nekkers Vught
56 Julian van Oudheusden ANDEL
57 Dieuwe de la Parra Driebergen-Rijsenburg
58 Henny Roelen CHAAM
59 Jeroen Rombouts Tilburg
60 Jos Ronk EDE GLD
61 Wout Roos STAD AAN
62 Harry Ruiterkamp Slijk-Ewijk
63 Erik Satter GAMEREN
64 Robbert Schaap Leidschendam
65 Remco Schellevis STOLWIJK
66 Roberto Secci TILBURG
67 Frank Sheldon VOORBURG
68 afmelding Siegers Tilburg
69 Frank Sikking Odijk
70 Ewald van Soest Veenendaal
71 Marvin Steenbergen WADDINXVEEN
72 Dennis Timmermans s-GRAVENMOER
73 Jochem Uithoven ANDEL
74 Ossip van de Vegte UTRECHT
75 Mark van Velthoven WATERINGEN
76 Sil van de Ven Rotterdam
77 Jelle Veraart Breda
78 Jurgen Verbocht ROOSENDAAL
79 Kees Verheij Nederhemert
80 Sander van Viegen Schoonhoven
81 Rob Vincenten BAVEL
82 Julian Vlasblom SCHOONHOVEN
83 Johan Vos BRUCHEM
84 Tom de Vreede Pijnacker
85 Roel de Vries Utrecht
86 Danny Vrolijk SCHIPLUIDEN
87 Roger van de Waarden TILBURG
88 Dennis ter Wal Amsterdam
89 William Westerlaken Nieuw-Lekkerland
90 Jelle Wijnja Utrecht
91 Peter de Winter WOLPHAARTSDIJK
92 Arnoud Witsenburg DRIEBERGEN
93 Patrick van Zuilen NIEUWEGEIN
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115