JUNIOR VROUWEN /NIEUWELINGEN MEISJES

start 10.01 uur, afstand 36 km = 8 ronden.
Het startschot wordt gelost door Dhr Servais Knaven, oud winnaar Acht van Chaam
Leidersprijs horloge van uurwerkreparatie Koremans Chaam
rugnr Naam woonplaats
76 Lotte Akkermans OSSENDRECHT
77 Sophie Arends HARDERWIJK
78 Lieke de Bie WAALRE
79 Julia van Bokhoven TILBURG
80 Leonie Bos ‘S-GRAVENDEEL
81 Joan de Bruyn BERGEYK
82 Marit Cent GOOR
83 Lisse Ceulemans België
84 Demi van Dijke Borssele
85 Lisa Dorussen BEUNINGEN
86 Lieke v.d. Draaij DORDRECHT
87 Maike van der Duin ASSEN
88 Sofie Duyn HOOGWOUD
89 Victoire van Erp BERGHEM
90 Liontin Evanglina YOGYAKARTA
91 Gaby Gieskens ‘S-GRAVENHAGE
92 Ilse Grit ZWOLLE
93 Quinty van de Guchte DRIEWEGEN
94 Lisa van Helvoirt ERP
95 Dieke Hendriks VUGHT
96 Dorien Hoog Antink OCHTEN
97 Iris Hoog Antink OCHTEN
98 Berit Huiting ROLDE
99 Ruth van Hulst Zwolle
100 Amber van der Hulst HAZERSWOUDE
101 Lotte Jansen DORDRECHT
102 Noa Jansen OOSTERHOUT NB
103 Sanne de Jonge TWEEDE EXLOËRMOND
104 Sanne Jongenelen STEENBERGEN NB
105 Denice Keesman Velserbroek
106 Celine Klootwijk ‘T LOO – OLDEBROEK
107 Britt Knaven STRIJBEEK
108 Charlotte Kool KORTENHOEF
109 Fabiënne Kool KORTENHOEF
110 Rosan Koper HEEMSKERK
111 Julia Kramer Borkel en Schaft
112 Mariska Kruidenier ABBENBROEK
113 Elodie Kuijper TILBURG
114 Anoek Kuijpers Gilze
115 Lieke Lap DRONTEN
116 Maaike Meistrok ELSHOUT
117 Susanne Meistrok ELSHOUT
118 Lisanne de Munnik KAPELLE
119 Fleur Nagtegaal VEENENDAAL
120 Alysha van Neck AMSTELVEEN
121 Mickey Nijkamp Zwolle
122 Lieke Nooijen Coevorden
123 Ilse Pluimers Enter
124 Melanie van Putten HAGESTEIN
125 Danielle Quint DEIL
126 Anne de Ruiter NK tijdrijden
127 Yvet Schoonewille KLAZIENAVEEN
128 Afmelding
129 Borg Senneker BREDA
130 Elisa Serné Breda
131 Nina Spapen RIJEN
132 Anouk Spies WAGENINGEN
133 Iris Ton WASKEMEER
134 Meike Uiterwijk Winkel Kampioen v Nederland
135 Lonneke Uneken VEENDAM
136 Stephanie Verhoeven ETTEN-LEUR
137 Sanne Vermeer DODEWAARD
138 Iris Verschuren STREEFKERK
139 Maaike Vorsteveld EDE
140 Liqianne van Warmerdam Abbekerk
141 Marit Wasmus DEN HOORN
142 Nienke Wasmus DEN HOORN
143 Lieke Van Weereld Papendrecht
144 Petra Welmers DRONTEN
145 Lorena Wiebes MIJDRECHT
146 Rosalie van der Wolf OUDE-TONGE